Referencje

Wiedza i bogate doświadczenie praktyczne wykładowcy, Pana Pawła, oraz umiejętność jej przekazania sprawiło, że uważam Fundację Aksjomat za dobrego partnera do współpracy w zakresie szkoleniowym.

Agnieszka Wieczorek * Prezes Zarządu * WORK & BENEFIT Sp. z o.o.

Szkolenia były przeprowadzone w sposób interesujący, dopasowany do uczestników. Duży nacisk na praktykę oraz łączenie zagadnień teoretycznych, warsztatu i humoru sprawiły, że uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Izabella Michalak * Prezes * Studio Figura International

Relacja, jaką Pan Paweł zbudował z uczestnikami, sprawia, że szkolenia przebiegają w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Zdecydowanie polecam usługi Pana Pawła Musiałowskiego jako trenera i szkoleniowca.

Jacek Kasperski * Właściciel * P.H. „Kas” J.Kasperski SP.J.

Pan Paweł świetnie dopasował się do wymagań naszego środowiska, czyniąc swoje wystąpienia ciekawymi i bardzo praktycznymi. Szkolił naszych współpracowników zawsze trzymając się założeń i wpisując w oczekiwania.

Beata Stepanow * Prezes * Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej

[wcfgallery columns="5" size="full" link="none" time="5000" ids="406,407,408,409,410,411,412,413"]