O nas

Fundacja Aksjomat powstała w styczniu 2015 roku z inicjatywy Pawła Musiałowskiego, trenera, szkoleniowca i wykładowcy.

Fundacja swoją działalność opiera na szkoleniach oraz akcjach i projektach edukacyjnych. Szeroka oferta szkoleń kierowana jest do małych, średnich i dużych form, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych. Hasłem przewodnim jest “Wspieraj, ucz, rozwijaj”. Przyświeca ono wszystkim działaniom podejmowanym przez Fundację.

Paweł Musiałowski

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, aktywista naukowy, absolwent Akademii Trenerów Sprzedaży i Akademii Trenerów. Stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kierownik okręgu w firmie Phinance S.A, założyciel Fundacji Aksjomat oraz Aksjomat Paweł Musiałowski. Prowadzi szkolenia z tematyki szeroko pojętych umiejętności miękkich, motywacji, zarządzania, sprzedaży oraz obsługi klienta dla firm i instytucji (m.in. Carte Dor, Phinance S.A, Fellowes, SED Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej, Studio Figura, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, KAS Urządzenia Biurowe, Agencja Pracy Tymczasowej Works&Benefit i wiele innych). Występował na scenach m.in. z Brianem Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Jakubem B. Bączkiem, Marcinem Prokopem czy Robertem Korzeniowskim.

Przedstawiciel nowej generacji biznesowej – pokolenia Y. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, a jego misją jest inspirować każdego, z kim współpracuje. Podczas szkoleń skupia się na praktycznym zastosowaniu zdobytych kompetencji, dostarczając uczestnikom gotowe, sprawdzone rozwiązania. Interesuje się matematyką, psychologią i sprzedażą. Swoją pasją zaraża uczestników prowadzonych przez siebie prelekcji, szkoleń i warsztatów.

Współpracują z nami

Sławomir Horbatowicz

Praktyk biznesu, menadżer z 15-letnim doświadczeniem zarówno w mniejszych firmach, jak i korporacjach. Absolwent Akademii Trenerów oraz Akademii Trenerów Sprzedaży. Akredytowany Trener Insight Discovery. Prowadzi szkolenia ze sprzedaży, psychologii, zarządzania. NA Sali szkoleniowej łączy zabawę z nauką. Zawsze stawia na praktykę. Od wielu lat łączy pracę handlowca z obowiązkami menadżera. Interesuje go prawo i psychologia. Pasjonat piłki nożnej.

Dominika Musiałowska

W Fundacji Aksjomat zajmuje się działaniami promocyjnymi i marketingiem. Posiada 8 letnie doświadczenie zawodowe w branży marketingowo-reklamowej oraz eventowej. Specjalizuje się w social media marketingu oraz kampaniach offline. Studiowała w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, kończąc kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna (specjalizacja marketing i PR) oraz Strategię Reklamy i PR w Warszawskiej Szkole Reklamy. Organizowała wiele eventów rozrywkowych oraz konferencji biznesowych. Obecnie od 4 lat prowadzi projekt edukacyjny dla pacjentów Insulinooporność – zdrowa dieta i zdrowe życie oraz organizuje konferencje edukacyjne przy współpracy ze środowiskiem medycznym. Hobbystycznie pisze artykuły na portalu Ohme.pl pod hasłem Zrozum Matkę. Prywatnie żona Pawła Musiałowskiego i matka kilkumiesięcznej Oliwii.